Pasieka Łapiński

Najlepsze miody Podlasia

Produkty: pyłek kwiatowy, propolis, świece....

Pyłek kwiatowy

Pyłek kwiatowy Pyłek kwiatowy jest naturalną odżywką mineralno-witaminową zbieraną przez pszczoły z kwiatów różnych roślin. Bogate źródło makro i mikroelementów, witamin, aminokwasów i soli mineralnych.

Wzmacnia odporność organizmu na choroby dróg oddechowych i przezięienia. Niweluje skutki uboczne po kuracjach antybiotykowych. Korzystnie działa na florę jelitową w zaparciach i biegunkach. Hamuje miażdżycę przez obniżenie poziomu lipidów we krwi i zwiększony metabolizm tłuszczowy. Podwyższa zawartość hemoglobiny we krwi. Skutecznie obniża poziom cukru we krwi. Leczy anemię. Chroni i odtruwa wątrobę - stosować razem z chemioterapią nowotworową.

W sprzedaży od września.

Jad pszczeli

Jad pszczeli Jest to maść do smarowania miejsc bolesnych. Rozgrzewająca i znieczulająca.

Wskazany na schorzenia: nerwobóle, reumatyzm.

W sprzedaży od września.

Propolis

Propolis Żywice zbierane przez pszczoły z pączków z drzew. Surowiec do produkcji nalewki propolisowej, w postaci grudek.

Wskazany na schorzenia w postaci 10% roztworu spirytusowego: stany zapalne dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, pędzlowanie migdałów, zapalenie ucha środkowego, paradontoza. Stosować 5-30 kropel na cukier, miód lub wodę 2-3 razy dziennie.

Propolis 10% na 70% alkoholu.
Propolis 20% na 95% alkoholu.
 

Świece

Świece Cechy:

Dają przyjemny zapach miodowo-woskowy, jonizują powietrze.
Świece są pakowane w celofan, aby nie traciły zapachu.

W sprzedaży przez cały rok.